Maya

Maya

36

Gry Zręcznościowe

opis gry mayaNasza prażynka Maya to imponująca gra prosto od wydawcy jakim jest softgames. Ta epicka gra, będzie działać rewelacyjne, bez jakichkolwiek problemów w najnowszych wersjach przeglądarek, takich jak: Firefox, Chrome czy Opera. Rzetelne zalecamy i wybitnie doradzamy, aktualizację do najnowszej wersji, swojej kultowej przeglądarki internetowej. Sprawdź i pobierz online Tutaj – dobre, bezpłatne i zawsze najnowsze!
Dla gier online na smartfony, rekomendujemy telefony z dobrym procesorem, dużą pojemnością RAM’u, konkretnym wyświetlaczem i krzepką baterią. Nasze typy na 2018 [OnePlus 6, Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy Note 9, Xiaomi Pocophone F1, Razer Phone]. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Maya wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 36 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 5 październik 2018 i przypisano do kategorii #gry Zręcznościowe Polecamy serdecznie inne fascynujące gry, takie jak Sweet Fairy Style oraz Sofia Friends Winter Party Cleaning całkowicie za darmo!

Szukaj gier z pozytywnymi emocjami:

Godne uwagi! Kozackie Gry, bez zarzutu